Sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny - sklep medyczny Marimed

W naszym sklepie medycznym nie mogło zabraknąć tak istotnych produktów, jak sprzęt ortopedyczny i rehabilitacyjny. Pochodzą one od najlepszych producentów, dzięki czemu skutecznie ułatwiają pacjentom powrót do zdrowia. Jako sklep medyczny oferujemy między innymi: wózki inwalidzkie, kule, stabilizatory i opaski oraz artykuły przeciwżylakowe. Dużym zainteresowaniem cieszą się również pasy brzuszne i przepuklinowe, które oferuje nasz sklep medyczny. Włocławek i okolice chętnie korzystają z naszej szerokiej oferty. Sprzęt rehabilitacyjny i produkty ortopedyczne zakupione w naszym sklepie to gwarancja niskiej ceny i wysokiej jakości.

Sklep medyczny zapewnia bogaty asortyment

Bogaty asortyment sprzętów i akcesoriów rehabilitacyjnych oraz ortopedycznych, jakie oferuje nasz sklep medyczny, pozwala na szybszy i łatwiejszy powrót do zdrowia. Nasz sprzęt rehabilitacyjny sprawdzi się zarówno do użytku prywatnego, jak i profesjonalnego w klinikach rehabilitacyjnych i innych zakładach opieki zdrowotnej. Zapewniamy najwyższej jakości sprzęt ortopedyczny oraz artykuły rehabilitacyjne jak stabilizatory i opaski uciskowe, pasy brzuszne, a także akcesoria pomagające w poruszaniu się, jak kule, laski, czy wózki inwalidzkie.

Kategorie

Wózki inwalidzkie

Balkoniki i rotory

Kule i laski

Materace i poduszki ortopedyczne

Stabilizatory, opaski i ortezy

Artykuły przeciwżylakowe

Profilaktyka stóp

Pasy brzuszne i przepuklinowe

przyjmujemy zamówienia telefoniczne

nie możesz znaleźć produktu?

To również może Cię zainteresować

Naszym Klientem opiekujemy się od początku realizacji wniosku NFZ. Uczciwie doradzamy i pomagamy w wyborze właściwego produktu. Jeśli masz jakieś pytania, zadzwoń lub napisz.